Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi(Dijital İtibar Yönetimi)

Sosyal medya yönetimi, Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarındaki çevrimiçi varlığınızı, içerik oluşturarak, yayınlayarak ve analiz ederek yönetme sürecidir. Ayrıca, sosyal medya yönetimi, sosyal medya kullanıcılarıyla etkileşim kurmayı da içerir.

İşletme hesabınızı profesyonellerin yönetimine bırakın hem size nasıl olduğunu anlatalım, hem de siz de öğrenin nasıl yapıldığını. Sosyal medyada kampanyalarınızı duyuralım, özel günlerde firmanızı özel tasarım yapalım, hikaye (story) tasarımları ile sitenize ziyaretçi çekin. Kısaca sosyal medya ile sizi işletmenizi markalaştırın.  

Facebook Reklamları

Facebook’ ta yeni takipçi kazanmak, ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize göstermek. Web sitenizin hareketlerini arttırıp Google da hit kazanmak. Kısaca Facebook kullanıcıları üzerinden kendi reklamınızı kendi belirlediğiniz bütçe ile yapabilir ve firmanızın (markanızın) bilinirliğini arttırabilirsiniz.


Tam bu noktada size ve firmanıza değer katmak, işlerinizi cironuzu arıttırmak için  Web Çözüm ile iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Reklamları

Instagram’ da yeni takipçi kazanmak, ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize göstermek. Web sitenizin hareketlerini arttırıp Google da hit kazanmak. Kısaca Instagram kullanıcıları üzerinden kendi reklamınızı kendi belirlediğiniz bütçe ile yapabilir ve firmanızın (markanızın) bilinirliğini arttırabilirsiniz.


Tam bu noktada size ve firmanıza değer katmak, işlerinizi cironuzu arıttırmak için  Web Çözüm ile iletişime geçebilirsiniz.