Web Tasarım

Web Çözüm ajansı, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Özel alt yapısıyla her bütçeye uygun kaliteli web sitelerini en uygun fiyata tasarlatma imkanına sahiptir.

Websiteleri tasarlanırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi de kullanıcıların websitenizi ziyaret ettiği cihazlara uygun boyutlarda responsive bir tasarım yansıtabilmektir. Böylelikle en yeni teknolojiler ile hazırlanmış tüm telefon tablet veya bilgisayarlar ile uyumlu seo altyapılı internet siteleri ile firmanızın tanıtımını kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman içeriklerinizi ekleyebilir veya düzenleyebilirsiniz.

  1. Öncelikle tasarıma ve kurguya bağlı arayüz analizi yaparak kısa bir araştırma ile web tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz.
  2. Güvenlik, performans ve optimizasyon maddelerini göz önüne alarak entegrasyonu tamamlıyoruz. Bu işlem sonucunda projeniz bir yönetim paneli ile yönetilebilir ve kullanıcılarınız tarafından kullanılabilir hale geliyor.
  3. Yayın öncesi içerik girişlerine devam ederken bu esnada sitenizi test edip notlar tutuyoruz ve sorunlarla karşılaşmamak için ufak dokunuşlar yapıyoruz. İçerikler tamamlanınca bizim de sistemsel ayarlarımız tamamsa yayına alıyoruz.
  4. Projeniz yayında iken bu süreçte sizden gelen talepleri değerlendirip gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Bizden almış olduğunuz tüm yazılımlarımızın yönetimi kolay ve sizin elinizdedir. Raporlarınızı inceleyebilir, sayfa oluşturabilir, anahtar kelime belirleyerek Google’da sizin belirlediğiniz kelimelerde çıkabilirsiniz, Güvenlik, altyapı, hız, istatistikler, özellikleri sınırsızca kullanabilirsiniz

Web siteleri var olan veya potansiyel müşterilerinizin firmanız hakkında bilgi sahibi olmalarını, ürün veya hizmetlerinizi ayrıntılı bir şekilde görüp, incelemelerini; size en kısa ve kolay şekilde ulaşmalarını, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili gelişme ve yenilikleri anında duyurmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda 7/24 açık olan web siteniz, sizin hakkınızda bilgi almak isteyen ziyaretçilerinize hizmet etmeye hazır olacaktır..

İddialıyız çünkü ne yapabileceğimizi biliyoruz. Sınırımız olmadığını sadece hayallerimizin çok büyük olduğunu biliyoruz.!