Toplu SMS / Toplu Mail / Toplu Whatsapp

Toplu SMS Gönderimi

İnternet üzerinden firmanızın şubelerine, müşterilerine, bayilerinize ya da arkadaş ve akrabalarınıza SMS gönderebilirsiniz. Binlerce kişiye mesajınızı anında ulaştırmanın en kolay ve en ekonomik yolu Toplu SMS yollamaktır.Üyelerinize, müşterilerinize, öğrencilerinize veya hedef kitlenize isterseniz kendi başlığınız ile isterseniz de size özel abone numaranız ile SMS gönderin.

Toplu Mail Gönderimi

Binlerce E-Posta tasarımı arasından istediğiniz gibi özgün tasarım yaparak; kendi listenizi, kendi mail gruplarınızı oluşturup maillerinizi gönderebilirsiniz. 

İşletmenizi Birlikte Büyütelim E-posta pazarlaması, tüm markaların, hedef kitlelerine ulaşıp etkili kampanyalar oluşturmak için uzun zamandır tercih ettiği en etkili yöntemlerinden biri. Web Çözüm , self servis kullanım özelliği ile, e-posta pazarlamasını kolaylıkla ve en etkileyici şekilde yapmana olanak tanıyor. Toplu e-postalarını, hedef kitlene dakikalar içinde kolayca ulaştırman ve marka prestijini arttırarak, kârını katlayıp işletmeni büyütmen için, hemen iletişime geçebilirsiniz.

Toplu Whatsapp Gönderimi

Herhangi bir veriden, excel listesinden oluşan datalar; Toplu Whatsapp Programı üzerinden listenize gönderim sağlanır.

  • Listelerinize Toplu Mesaj
  • Toplu Medya Gönderimi
  • Aynı Anda 2000’den fazla mesaj gönderimi
  • Özel alanlarla isime özel gönderim

Detaylı bilgi ve demo için bizi arayın.