Sosyal Medya Yönetimi

Markanızı ürününüzü veya hizmetlerinizi hedef kitleye ulaştıralım.

Markanızı, ürününüzü veya hizmetlerinizi ulaştırmak istediğiniz hedef kitleye hitap eden modern ve kullanıcı dostu tasarımlar ile ulaşılabilirliğinizi arttırıyoruz. Mobil uygulama projelerinizin tümü responsive tekniği altyapısı ile hazırlanmakta ve tüm cihazlar ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Bir arada tutmak istediğiniz tüm dosya, klasör ve yayınlar Nodejs, ReactNative, Redux Kütüphane altyapıları ile kullanıcılara sunulmaktadır. Mobil uygulamalarınız hem Android tabanlı telefonlarda hem de IOS tabanlı telefonlarda sorunsuzca kullanılabilmektedir.

Firmanızın dijital medya planlamaları, yönetimleri, ve çizgilerini kurumsallığınız ile tamamlayarak daha etkin bir tanıtım alanı oluşturuyoruz.
Mevcut müşteri portföyünüz ve hedef kitle ilişkileriniziz belirli bir program dahilinde kurum içi ve bireysel eğitimler ile güçlenmesini sağlıyoruz.
Markanızın, firmanızın veya ürününüzün yurt içi ve yurt dışı tüm kurumsal planlamalarını tek bir proje olarak sürdürülebilir haliyle devamını sağlıyoruz.

1-Sosyal Medya Takvimi ve Planlama

   Kurum veya işletmenizin için belirlenen sosyal medya kimliği doğrultusunda aylık olarak içerik planlaması yapıyoruz. Gelecek ayın tüm içerik planlarını sizin tarafınızdan süzgeçten geçirilmiş ve onaylanmış olarak paylaşıma hazır duruma getiriyoruz. Ay içinde gerçekleşen gündeme dair konular hakkında (Güneş tutulması, dünya çapında yaşanan ilgi çekici bir olay, ülkesel yaşanan büyük başarılar vb.) kurum ve işletmeniz ile ilişkili özel içerikler oluşturuyoruz. Real-time (Eş zamanlı) adını verdiğimiz bu içeriklerle markanızın çok daha geniş kitlelere ulaşması ve sosyal medyada konuşulan konulardan uzak kalmaması önem veriyoruz. Yarışmalarla ve etkileşimi yüksek paylaşımlarla sosyal medyada markanızdan olumlu olarak sıkça bahsedilmesini sağlayacak içerikler oluşturuyoruz.

2-Etkili ve Dikkat Çekici Tasarımlar

   Görsel etkiye çok önem veriyoruz. İçeriklerinizle uyumlu, marka kimliğinizle bağlantılı, mesajlarınızı takipçilerinize daha etkili iletilmenizi sağlayacak ilgi çekici tasarımlar hazırlıyoruz. Sosyal medyada kullanıcıların çoğu zaman paylaşılan içerikten önce görsele göre etkileşim gösterdiği göz önüne alındığından, başarılı ve etkili görsellerin markanızın en büyük destekçisi olduğuna inanıyoruz.

3-Takip ve Yönetim

   Kurum veya işletmenizin yer aldığı tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, yorumlar markanızın dili doğrultusunda cevaplanarak takipçilerle hızlı iletişim sağlanıp takipçi bağlılığı sağlanır. Takipçiniz olmayan ama sosyal medyada kurum veya işletmenizin hakkında konuşan takipçiler mention takibi ile tarayarak markanızın itibar yönetimini ve iletişimini sağlıyoruz. Potansiyel müşteriniz olabilecek kullanıcılar ile iletişime geçerek marka bilinirliği ve marka sadakati oluşturulmasına yardımcı oluyoruz. Markanız hakkında sosyal medyada oluşabilecek kriz durumlarını önceden anlayarak, olası durumlar için gerekli kriz planları hazırlıyoruz.

4-Sosyal Medya Hesabı Raporları

   Aylık olarak kurum veya işletmenizin tüm sosyal ağlardaki takipçi, etkileşim, içerik ve itibar raporlamasını yapıyoruz. Yarışma ve kampanyalar sonrası detaylı raporlarla yarışmanın markanıza etkilerini sizinle paylaşıyoruz.

Sosyal medya hesaplarınızı güvenle bizlere teslim edebilir, marka değerinizi ve ticari başarınızı artırabilirsiniz. Her türlü bilgi ya da çalışma talebi için bizi arayabilirsiniz.