Özel Web Tabanlı Yazılımlar

Siz Hayal Edin Biz Yazalım

Web Çözüm Yazılım Çözümleri, olarak yazılım anlamında yapılmayacak hiçbir yazılımın olmadığını düşünüyoruz. Size uygun en özel çözümleri sunuyoruz. 


Web tabanlı portallardan, özel modüllere, eklentilere dilediğiniz tüm özel yazılımları size özel bir şekilde yazıyoruz. Birlikte işinizi kolaylaştırmak işin bizimle iletişime geçiniz.

Web tabanlı yazılımların avantajları nelerdir?

Farklı ve dağınık konumlardan kullanılmaları, web tabanlı yazılımları en değerli kılan şeydir.
İşletmelerin şubeleri, depoları, fabrikalar, sahada veya seyahatlerde erişim imkânı bu yazılımları sizler için özel kılıyor ve işlemlerinizi her yerden gerçekleştirebilme olanağı sağlıyor.
Ağ sistemi, geçmişte oldukça pahalı bir düzenekken günümüzde dünyanın en ucuz ağıdır. Bu ucuzluk, her bilgisayara ayrı bir yazılım yükleme derdini ortadan kaldırdığı gibi maliyet açısından ve zaman açısından da kazanç sağlıyor. İşlemlerin, her yerden güncellenebilir olması bir yana anında güncellenebilir sistemlerdir. Ayrıca, bu güncellemelere diğer personellerin veya işletme çalışanlarının da yetkileri ölçüsünde anında erişim şansları bulunuyor. 
Yazılım indirme, kurma veya benzeri sorunlarla uğraşmanız gerekmiyor.  
İşletim sistemine veya donanıma özgü yazılımlara ihtiyaç duymazsınız. Her bilgisayarda çalıştırılabilir yazılımlar olmaları sebebiyle de, avantajlıdırlar. 
Bakımları ve geliştirmeleri de masaüstü yazılımlara nazaran daha kolay gerçekleştirilirler. Bu yazılımlar için destek almak da oldukça kolaydır. 
Web tabanlı olmaları ve kurulum ve indirme gibi ihtiyaçların ortadan kalkması sebebiyle destek personeline olan ihtiyaç da, önemli ölçüde ortadan kalkmaktadır. 
Bir diğer önemli faydası; mobil cihazlarda da pratik ve kolay bir şekilde kullanılabiliyor olmasıdır. Mobil cihazların yaygınlaşması, mobil destekli platformları değerli hâle getirmiştir. Web tabanlı yazılımların responsive özellikleri sebebiyle, mobilden de erişim imkânı sağlanmaktadır. 
Masaüstü yazılımlara nazaran güvenlik açıklarının takibi ve kontrolü daha rahat bir şekilde gerçekleştirilebilir. Ayrıca, güvenlik açıkları da masaüstü yazılımlara göre daha az olacaktır.  
Gerekli güncelleştirmelerin otomatik olarak yapılması, kullanıcıların manuel işlemlerle ve indirmelerle vakit kaybetmesini önler.